7 июня 2019Ұлы орыс ақыны Александр Сергеевич Пушкиннің 220 жылдығына арналған шара.

Орталық балалар кітапханасында  біртуар Ұлы орыс ақыны Александр Сергеевич Пушкиннің туғанына 220 жыл толуына орай  «И сквозь века и поколенья он не устанет удивлять» атты ақындық қонақжайда  балалар ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы бейнероликтер көрді. Іс-шара барысында ақын туралы балалар көп мағлұматтар алды, кітаптарымен таныса отырып, өздерінің білетін өлең-жырларын, ертегілерін айтты. Викториналық сұрақтарға мағыналы - мазмұнды  жауап берді. Іс-шара соңында кітапханашы балаларды тақырыптық көрмемен таныстырды.

Книжно-иллюстративная выставка «Лучшие читающие медицинские работники».
15 июня 2019 | 44 просмотров

Центральная районная библиотека в преддверии праздника Дня медицинского работника представила книжно-иллюстративную выставку «Лучшие читающие медицинские работники».

Акция «Прочитай то, не знаю что...»
12 июня 2019 | 81 просмотров