7 июня 2019Ұлы орыс ақыны Александр Сергеевич Пушкиннің 220 жылдығына арналған шара.

Орталық балалар кітапханасында  біртуар Ұлы орыс ақыны Александр Сергеевич Пушкиннің туғанына 220 жыл толуына орай  «И сквозь века и поколенья он не устанет удивлять» атты ақындық қонақжайда  балалар ақынның өмірі мен шығармашылығы жайлы бейнероликтер көрді. Іс-шара барысында ақын туралы балалар көп мағлұматтар алды, кітаптарымен таныса отырып, өздерінің білетін өлең-жырларын, ертегілерін айтты. Викториналық сұрақтарға мағыналы - мазмұнды  жауап берді. Іс-шара соңында кітапханашы балаларды тақырыптық көрмемен таныстырды.

«Үш тұғырлы тіл - жарқын болашақтың кепілі» атты ауызша журнал
10 сентября 2019 | 98 просмотров

Аудандық орталық кітапханада №5 Абай Құнанбаев атындағы мектеп- гимназияның 11- сынып оқушыларымен Тіл мерекесіне байланысты «Үш тұғырлы тіл - жарқын болашақтың кепілі» атты ауызша журнал өтті.

Книжная выставка «Семья – это то, что с тобою всегда»
8 сентября 2019 | 83 просмотров

В  центральной районной библиотеке ко Дню семьи была оформлена книжная выставка «Семья – это то, что с тобою всегда».